The Hosting Technický popis

Všechno co chcete vědět, ale bojíte se zeptat

Technické pozadí The Hostingu

Služba The Hosting, podobně jako všechny běžné hostingové služby, běží na sdílené serverové architektuře. To znamená, že na jednom webovém apache serveru fungují bok po boku stovky webových stránek a aplikací. Společný, vyhrazený výkon serveru je rozdělován podle potřeb stránek až do maximálního vytížení. To se v ojedinělých případech může projevit jako mírné zpomalení stránky. Na druhou stranu, sdílení serverů vám přináší velkou výhodu v podobě velmi nízkých nákladů na službu.

Ke každému The Hostingu máte k dispozici i libovolný počet e-mailových schránek a databáz. I tady platí, že budete využívat společnou sdílenou infrastrukturu poštovních a databázových serverů.

The Hosting - nadpr?m?rná dostupnost
Nadprůměrná dostupnost

Data jsou uložené na centrálním diskovém poli a ne na samostatných webových serverech. To zabezpečuje vysokou dostupnost hostingové služby. Pokud by došlo k výpadku jednoho webového serveru, požadavky z internetu se automaticky přesměrují na jiný webový server, který je umí ihned zpracovávat. Jednotlivé stránky jsou samozřejmě aplikačně oddělené a nevidí si navzájem data.

The Hosting - pravidelné zálohování
Pravidelné zálohování

Všechny stránky zálohujeme v sekundárním datovém centru. Zálohy vašich souborů za poslední hodiny i dny jsou vám kdykoliv k dispozici. Pro obnovu stačí kontaktovat náš helpdesk a oni vám v průběhu chvíle vrátí hosting do předešlého stavu.

The Hosting - optimalizovaný pro široké použití
Optimalizované pro široké využití

The hosting doporučujeme hlavně pro osobní a menší firemní stránky. Je to ten nejekonomičtější způsob přítomnosti na internetu s adekvátní mírou dostupnosti a vysoké bezpečnosti. Každý The Hosting má ohraničený maximální výkon a záleží jenom na vás, mezi kolik stránek ho rozdělíte. Pokud pro některou stránku potřebujete vyšší výkon, dopřejte jí samostatný The Hosting nebo si přečtěte více o službě Virtual Server.

Podporované technologie

Všechno důležité pro váš web

Podporované technologie

Všechno důležité pro váš web

MySQL
5.1, 5.7
Ochrana heslem
Antivirusová ochrana
Podpora CMS
Wordpress, Joomla, Drupal, ...
MariaDB
5.5, 10.1
Cron
HTTP akcelerace
WebMail
RoundCube, Horde
PostgreSQL
9
WebFTP
PHP cache (Xcache)
Zálohy DB a dat
1x / 24h
PHP
5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0
SSL
Nastavení DNS a MX
Online přístupné zálohy DB
E-mailové protokoly
POP3, IMAP, SMTP, POP3s, IMAPs, SMTPs
CGI skripty
Antispam filtry
Žádná zbytečná omezení

Vyzkoušejte The Hosting

Přejít na výběr

The Hosting
truban.support
Slovenský bestseller

Chcete lépe poznat náš příběh?

Zapomenuté přihlašovací údaje