Vlastní webstránka snadno a promptně

Máte hodinku? Co takhle stvořit pěknou a funkční webstránku? S touto službou to zvládnete hravě a bleskurychle.

Jednoduchá
práce s webem

Profesionální
design, fotky i texty

Bez designéra
či programátora

4,6 z 5,0
Téměř 100% zákaznické hodnocení

Co je vlastní webstránka?

Nejjednodušší cesta k vlastnímu webu

Vlastní webstránka

Vlastní webstránka je všechno, co potřebujete k tvorbě webové stránky. Vyberete si jeden z dostupných designů, přizpůsobíte si ho, upravíte obsah a je to. Stránka je ihned připravená ke zveřejnění.

Vlastní e-mailová adresa

Se službou Vlastní webstránka získáte i vlastní e-mail. Můžete si tak vytvořit e-mailové schránky se svou doménou za zavináčem, třeba jmeno.prijmeni@mojefirma.cz.

Standard

99 Kč

měsíčně na první období

Potom 120 Kč měsíčně

s DPH 119,79 Kč / 145,20 Kč

1 web na vlastní doméně

1 GB prostoru

5 stránek

Blog

Helpdesk Agent, Mirka
Customer Support Agent
Mirka

S radostí vám poradíme

Zasekli jste se
při výběru?

Naši specialisti vám ochotně poradí 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. A bez obav, na nezvyklé otázky jsou zvyklí.

Hodnocení
spokojenosti 97 %

Na e-mail odpovíme
do 2 hodin

Přes 210 tisíc zákazníků u nás rozběhlo svůj projekt

Farmárkin Sen

Vlastní webstránka je vynikající nástroj, díky kterému jsem si sama vytvořila web včetně e-shopu. Tvorba webu je zábavná i díky různým grafickým vychytávkám, které nástroj nabízí. Oceňuji hlavně to, že jsem dokázala plynule postupovat v práci – i jako nový uživatel s běžnou počítačovou gramotností. Za jeden večer teď zvládnu web aktualizovat na odpovídající stav, takže je klient vždycky v obraze.

Viera Gábrišová

| Farmárkin sen

Farmárkin sen

Lepší to jednou zkusit než o tom stokrát slyšet

Vyzkoušejte si, jak snadné a rychlé je vytvořit vlastní web. A když se vám to zalíbí, můžete si celých 14 dní pohrávat s plnou verzí úplně zdarma.

Copy jako od copywritera

Pro každou oblast byznysu máme přichystané skvělé texty – stačí je jen jemně doladit. Ale máte-li chuť, pište, mažte, přepisujte a češte, než budete na výsost spokojení. S naším promyšleným blokovým editorem vás nebudou trápit HTML značky ani formátování pomocí kódu.

Blogování levou zadní

Blog je perfektní způsob, jak zůstat na očích. Pište o svých výborných nápadech, sdílejte svůj příběh, dělte se o užitečné rady. A aby to bylo přehledné, články můžete kategorizovat, přidávat jim značky i ukládat na pozdější zveřejnění.

Rozšířené funkce už od základů

Přidejte si na web videa, mapy, soubory ke stažení a další užitečné funkce. To všechno je dostupné už v základní verzi webstránky.

Zvládnete i e-shop

Nezapomněli jsme ani na ty, kteří pokukují po online prodeji. E-shop modul si poradí s online platbami kartou i variantou na dobírku.2

Spokojenost a doporučení zákazníků předčí všechny reklamy

5,0 z 5,0
4,6 z 5,0

Jak si vytvořit vlastní web?

3 kroky a profi web je na světě

Vyberte design a přizpůsobte si ho

Hned od začátku uvidíte reálně vyhlížející stránky, nikoliv prázdnou obrazovku. Dáme vám pár návrhů na nejvhodnější rozložení webu, jeden z nich si vyberete a pak už jenom přizpůsobíte barvu, styl písma, logo a další drobnosti.

Napěchujete web obsahem

Jakákoliv úprava je maximálně jednoduchá. Blok po bloku přidáte galerii, kontaktní formuláře nebo obsah ze sociálních sítí. Všechno si samozřejmě můžete krásně přizpůsobit.

Sitebuilder features

Hotovo, vypusťte to do světa!

Na spuštění webu stačí jediné kliknutí. Předtím si ještě zkontrolujte, jestli všechno vypadá dobře na počítači, mobilu i tabletu. Po publikování se web objeví na vaší adrese (vyžaduje to vlastní doménu), připraven slavnostně vítat první návštěvníky.

Máte nový web? Zábava teprve začíná…

Vykasejte si rukávy a pusťte se do zvyšování návštěvnosti. Přesně na to jsme připravili marketingové nástroje těžkého kalibru, vždy připravené pomáhat. Třeba takové SEO vás ve výsledcích vyhledávání spolehlivě vyšvihne výš. Již brzy dostupné.

Časté otázky k webstránce

Potřebuji si k Vlastní webstránce dokoupit i hosting?

Můžu využívat Vlastní webstránku i s doménou zakoupenou jinde?

Potřebuji k Vlastní webstránce ještě vlastní doménu?

Jak dlouho trvá vytvoření webové stránky?

Míříte výš? Potřebujete WordPress!

Náš nástroj Vlastní webstránka je dobrým odrazovým můstkem, ale pochopitelně má své limity. Jste-li technicky zruční, s WordPressem zvládnete o dost lepší kousky. A my vás v tom podpoříme.

1.

Sleva 100 % platí pouze na 1 doménu typu .online, .site nebo .space objednanou současně s aplikací a pouze na 1. rok. Sleva se uplatní automaticky v košíku při objednávce. Při zrušení hostingu zaniká nárok na doménu zdarma a doména je zpoplatněna dle aktuálního ceníku.

2.

Online platby vyžadují PayPal nebo Stripe účet. Při jejich používání mohou být účtovány další poplatky.