Neobjevili jsme Ameriku. Jen neustále zlepšujeme zkušenost.

Většina hostingových kontrol panelů na trhu vypadají a fungují tak, jakoby každý uživatel měl diplom z technické školy. WebSupport WebAdmin vyvíjíme přesně naopak! Je orientován na jednoduchost používání a skvělou uživatelskou zkušenost. Ať už ho používáte denně nebo jednou ročně ke stažení faktury.

Spustit nový web ještě nikdy nebylo jednodušší

Automatická instalace oblíbených open-source softwarů WordPress, Drupal, Joomla, PrestaShop. Stačí zadat základní údaje a za pár vteřin je váš web připravený.

 

Kromě základní WordPress instalace můžete použít i tu, kterou jsme vyladili. Přidali jsme do ní nejpoužívanější WordPress pluginy a povolili automatické aktualizace, abyste vždy měli všechno tip top aktuální a zabezpečené.

Nový e-mail. Ihned.

Začněte přijímat a posílat zprávy se zbrusu novou e-mailovou adresou na vlastní doméně. Vytvořte novou schránku pro sebe a své kolegy, kupříkladu jmeno.prijmeni@mojefirma.cz. Nebo třeba marketing@mojefirma.cz a přeposílejte zprávy víc lidem najednou.

 

Vestavěný migrátor e-mailů přenese data z existujících schránek, například z Gmailu nebo jiného hostingu.

Když 1 web nestačí

Pokud váš hosting podporuje multihosting, přidání nové domény je otázkou vteřin. A i kdybyste jich přidali třeba 100, k nastavení té správné se vždy dostanete sebejistě a bezchybně.

Připravený na nehody

Otázka není jestli, ale kdy. Nehody se prostě stávají. Stačí 1 nesprávná aktualizace pluginu a váš web je dole. Ale jenom na chvilku, protože za pár vteřin zase všechno obnovíte. Přímo přes WebAdmin jsou dostupné zálohy souborů, databází i e-mailových schránek.

Zabezpečení bereme vážně

Neoprávněný přístup do WebAdminu může všechno zmařit. Opravdu jde o velký problém, jelikož přes WebAdmin může útočník získat přístup ke všem vašim doménám, e-mailům, webům a ostatním datům. A pokud jste developer a máte přístup i ke službám klientů, asi si dokážete představit, jaké škody to může napáchat.

Silná hesla při registraci

Každý WebAdmin účet musí používat silné heslo. Na požádání vytvoříme stejně silné heslo také při vytváření nového e-mailu nebo FTP účtu. WebAdmin je kompatibilní i se standardními password manager appkami.

Dvoufaktorová autentifikace

Ani silná hesla nejsou dostatečná ochrana, dojde-li k jejich úniku. Proto může WebAdmin vyžadovat i ověření přes dodatečný jednorázový kód.

Logy přihlášení

Každé přihlášení do WebAdminu je uložené s přesným časem a IP adresou.

Sdílení přístupu a subadmin konta

Pohodlná práce v týmu

Je váš správce webu ve WebSupportu? Povolte mu přístup k vašim službám přes jeho účet. Je to bezpečnější způsob pro vás – neposíláte nikomu své heslo. A pohodlnější pro něj – nemusí se přepínat mezi účty.

 

Subadmin účty jsou vhodné pro týmy správců. Každý subadmin účet má definovaný rozsah služeb a úroveň nastavení, se kterými může disponovat. Povolit můžete například pouze management e-mailů, zatímco ostatní nastavení hostingu budou nedostupné.

Co dalšího zvládnete přes WebAdmin?

Drobnosti i důležité operace pro hosting, vlastní server nebo váš účet. Každá z nich je navržená tak, abyste všechno zvládli sami.

Nástroje
Shell a SSH přístup
Clock - Restore
VPS
Režim obnovy serveru
Nástroje
Kompletní správa e-mailů
Nástroje
Automatické přesměrování na HTTPS
Download
Nástroje
Aktualizace verze PHP i SQL databází
Nástroje
Změna root adresáře domény
License
Platby a faktury
Správa uložených platebních karet a opakovaných plateb
License
Bezpečnost
Bezpečná obnova souborů ze záloh
Pover ON
VPS
Vypnutí, zapnutí, restart serveru
Nástroje
Instalace WordPressu a jiných CMS
Nástroje
Cron úlohy
Platby a faktury
DNS šablóny pre externé služby
Bezpečnost
Virus skener
Settings
VPS
Změna parametrů serveru
Bezpečnost
Logy přihlášení
VPS
Obnova root hesla (VPS)
Nástroje
Migrátor e-mailů, souborů i databází
Nástroje
Statistiky výkonu hostingu
Clock - Restore
VPS
Obnova serveru ze snapshotu
Platby a faktury
Archiv faktur
Bezpečnost
GEO IP a IP ochrana
Bezpečnost
Dvoufaktorová autentifikace
Platby a faktury
Fakturační profily
Affiliate
Přehled a výplata odměn
Nástroje
Instalace SSL certifikátu
Console
VPS
Reinstalace OS
Nástroje
Správa DNS záznamů