Sehraná dvojka WordPress & Hosting

Fungují v dokonalé symbióze, takže jim to spolu ukázkově klape. Zapřáhněte je a rozjeďte svůj webový projekt naplno.

Rychlý a bezpečný
hosting pro WordPress

Jednoduchá instalace
a dostupná podpora

Doporučuje lokální
WordPress komunita

Jen za poslední týden se přidalo přes 280 projektů!

4,5 z 5,0
97% zákaznické hodnocení

Simple

SSD Disk
Domény

Objednat

1 – 3 GB společný prostor pro web, e-maily a databáze1

Pro 1 web

Plnohodnotný výkon

Neomezený počet e-mailů, FTP a databází

Super

SSD Disk
Domény

Objednat

100 – 300 GB společný prostor pro web, e-maily a databáze1

Pro 10 – 100 webů

Plnohodnotný výkon

Neomezený počet e-mailů, FTP a databází

Proč mám jít do této kombinace?

WordPress
a Hosting spolu ukázkově ladí

Hosting je vymyšlený tak, aby se systémem WordPress fungoval v dokonalé symbióze. Vy už nemusíte řešit skoro nic – akorát si plnit své sny.

Famózní podpora každý den

Jeden z nejčastěji uváděných důvodů, proč si lidé pro svůj WordPress vybírají náš hosting.

Nepřekonatelný výkon

Nejnovější technologie a výkonné servery spojují své síly pro svižné načítání webu.

Promyšlené zabezpečení

Víceprvková ochrana brání WordPress před škodlivým kódem a hackery.

WordPress instalace bez práce

Nejnovější verze WordPressu už na vás čeká. Začněte hned, neztrácejte čas se zdlouhavou manuální instalací.

Automatické aktualizace

Vylepšení a bezpečnostní záplaty pro WordPress nemusíte sledovat. Vyřešíme to za vás.

Terminál – nejlepší přítel profesionála

Využijte přímý SSH přístup na server s předinstalovaným WP-CLI.

Co je WordPress a k čemu mi bude?

Seznamte se, WordPress

Je to redakční systém

WordPress je open source software na tvorbu a správu webu. To sice může znít trochu složitě, ale práce s ním jde jako po másle. Hodí se pro firemní web, osobní blog i moderní e-shop. Vizáž i funkce webu můžete kdykoliv změnit pomocí tisícovek hotových šablon a doplňků.

Používá ho třetina internetu

40 % všech webů používá WordPress – od hobby blogerů po největší webové stránky světa. Běží na něm i náš websupport.cz s blogem a centrem nápovědy. Pojďte do toho s námi!

Helpdesk Agent, Mirka
Customer Support Agent
Mirka

Nějaké otázky? Sem s nimi.

Na váš dotaz vždy odpoví člověk z masa a kostí. „Pokud voláte kvůli hostingu, zmáčkněte jedničku…“ se na naší lince nikdy neozve. I nás totiž robotické hlášky vytáčejí.

Hodnocení
spokojenosti 97 %

Na e-mail odpovíme
do 2 hodin

Pojďte k nám
– do lepšího

Jestli se svým stávajícím hostingem nejste spokojení, přejděte k nám. A jestli spokojení jste, u nás budete ještě spokojenější. Tak střemhlav do toho, první rok je na nás!

Vykompenzujeme
předplacený hosting

Bezplatně vám
přeneseme data

Osobní údaje
budou v bezpečí

Lepší to jednou zkusit než o tom stokrát slyšet

Hosting můžete používat 14 dní i bez zaplacení.

Bude moje webstránka v bezpečí?

Jsme připravení čelit hrozbám i nehodám

Weby a e-maily udatně chráníme před podezřelým kódem a hackerskými útoky. Moc dobře totiž víme, jak hodnotná je vaše reputace i data.

Automatické aktualizace

Nové verze WordPressu přicházejí jako na běžícím páse, opravují zjištěné chyby a přinášejí vylepšení. Hosting se postará o jejich automatické nainstalování těsně po vydání. Ano, až tak je to jednoduché.

Firewall a DDoS ochrana

Protože WordPress používá víc než třetina webů, je častým terčem kybernetických útoků. Stává se tak ostříleným veteránem, který má pro strach uděláno. Bezpečnostní mezery v pluginech, DDoS a jiné hrozby filtrujeme proaktivně a na několika úrovních.

SSL a HTTPS

Ani ten nejpřísnější prohlížeč už váš web nikdy neoznačí jako nezabezpečený. Hosting zařídí automatické přesměrování na HTTPS i WildCard SSL certifikát pro celou doménu. A zvládne to bez SSL pluginu či složitého přesměrovávání přes .htaccess soubor.

Bezpečnostní pluginy

WordPress, který vám nainstalujeme, obsahuje i ověřené bezpečnostní pluginy – WordFence nebo iThemes security. Věří jim miliony uživatelů po celém světě, takže můžete i vy.

Ochrana přístupu

Přístup do administrace ze vzdáleného zahraničí obvykle blokujeme. Pokud jste ale na cestách, kdykoliv můžete blokování vypnout a pustit se do práce.

Dvoustupňové ověření

Spárujte libovolnou autentifikační appku (například 1Password) a každé přihlášení do WebAdminu bude kromě hesla vyžadovat také unikátní kód.

GEO IP a IP ochrana

Přístup ke svým mailům a (S)FTP můžete libovolně omezit na specifické země nebo konkrétní IP adresy.

Naše tajemství rychlosti WordPress

Spolehlivá infrastruktura

Ani ten nejrychlejší web není co k čemu, když přijde výpadek. Hosting se může pochlubit vysokou dostupností 99,99% a ~300 ms odezvou na server. Aby byla tato čísla důvěryhodná, neměříme je sami, ale pomocí uznávaného nástroje Pingdom.

Víc úrovní cache

Využijte přímo na serveru HTTP cache statického obsahu či opcache. Kombinujeme je s populárními WordPress pluginy na optimalizaci PageSpeed ukazatelů.

Výkonné servery

Váš WordPress pobeží na nejnovějším PHP 8 s nativní podporou HTTP/2 i TLS 1.3. Spolehlivost i při intenzivním využívání webu zabezpečuje 25 PHP workerů a 512 MB paměti. Takové hodnoty nemají ani některá manažovaná WordPress řešení v zahraničí.

Nejspolehlivější hosting ve hře

Milerádi vám ukážeme několik grafů, které jsou toho jasný důkazem. O to jasnějším, že je naměřily důvěryhodné externí nástroje Pingdom. Výsledky našich vlastních měření by totiž šlo ohýbat na 100 způsobů, což není náš styl.

Odezva levné konkurence
Odezva Websupport

Máte pro mě ještě něco extra?

WordPress posunutý na vyšší level

Automatické zálohování

Všechno cenné (soubory webu, databáze i e-maily) automaticky zálohujeme, abyste o to nepřišli. Přičemž obnova je otázkou několika kliknutí. Nepotřebujete žádný speciální back-up plugin.

WordPress multisite bez problémů

Hosting si hravě poradí i s WordPress multisite, tedy s několika weby pod jednou WordPress střechou. A nesejde na tom, jestli použijete základní režimy adresářů, subdoménový režim nebo mapování celých domén.

Připravené oblíbené pluginy

Do WordPressu vám přichystáme ty nejužitečnější pluginy. Pomohou vám se SEO, s analýzou webu i se zvýšením rychlosti a zabezpečení. S pluginem WooCommerce si postavíte opravdu atraktivní e-shop.

Hromadná správa webů

Údržba více WordPress webů je s bezplatnou službou ManageWP.com brnkačka. Můžeme doporučit, také ji používáme. Jako bonus jsme pro vás zařídili $20 na placené doplňky.

WP-CLI a práce s WordPressem přes terminál

WP-CLI je terminálové rozhraní, díky kterému můžete s WordPressem pracovat přímo přes terminál a SSH připojení. Pro zkušené vývojáře a administrátory je to nepřekonatelně rychlé a efektivní fungování.

Hosting jsme proto vybavili nativní podporou WP-CLI. Hned po připojení na server můžete zadávat požadované příkazy – například wp core download nebo wp plugin update –all.

Websupport jako součást obrovsky živé komunity

Jsme hrdí, že patříme do WordPress komunity. Přejeme jí jen to nejlepší, a proto podporujeme lokální konference WordCamp i tvorbu českých překladů WordPress. Touto cestou chceme vrátit do oběhu energii, kterou dostáváme a přijímáme.

Co o nás říkají zákazníci

Mnoho let pracuji na internetových projektech a učím své klienty, aby investovali do kvalitní hostingové služby. Posledních 10 let je to jednoznačně společnost Websupport, která kromě stabilních sl…

Mnoho let pracuji na internetových projektech a učím své klienty, aby investovali do kvalitní hostingové služby. Posledních 10 let je to jednoznačně společnost Websupport, která kromě stabilních služeb, kvalitní podpory, 14denní zálohy a propracovaného systému sdílení kompetencí poskytuje i lidskou nástavbu, pro mě naprosto nenahraditelnou. Kdykoliv se na ně obrátím, snaží se vyřešit situaci, jako kdyby šlo o jejich vlastní projekt. Určitě zůstanu Websupport pozitivní i nadále.

5,0 z 5,0
Igor Schwarcz

Velký dík celému Websupport týmu za skutečnou podporu, rychlé a odborné rady, nekonečnou trpělivost a slušné jednání na úrovni. U mě 10 bodů z 10. Doporučuji spolupráci.

5,0 z 5,0
Nina Kováčová

Určitě doporučuji! Jsem velmi spokojená. Kdykoliv potřebuji pomoc, reagují téměř okamžitě. Děkuji. ❤️

5,0 z 5,0
Katarína Pomšahárová
Helpdesk Agent, Robo
2nd line Admin
Robo

Nějaké otázky? Sem s nimi.

Na váš dotaz vždy odpoví člověk z masa a kostí. „Pokud voláte kvůli hostingu, zmáčkněte jedničku…“ se na naší lince nikdy neozve. I nás totiž robotické hlášky vytáčejí.

Hodnocení
spokojenosti 97 %

Na e-mail odpovíme
do 2 hodin

Proč jsou naši zákazníci spokojení?

Výhody hostingu
od Websupportu

Zákaznická podpora z masa a kostí

Nepovídáte si s automatem. Naši specialisti jsou absolutně živí a připravení vám pomoct 7 dní v týdnu.

Radost spravovat

S naším WebAdminem se bleskurychle skamarádíte. Zapomeňte na komplikované aplikace, ve kterých se vyznají tak akorát ajťáci.

Kredit na Google reklamu a další bonusy

Jako klient Websupportu si užijete i výhody od našich partnerů. Mimo jiné také kredit Google Ads, slevu na vzdělávací kurzy nebo šikovné online nástroje.

Nejvyšší výkon široko daleko

Kolik PHP workerů nabízejí jiné hostingy? Jednoduše řečeno, ne dost. My vám garantujeme bezkonkurenčních 25 a pro každý z nich 512 MB paměti. A umíme i víc.

Multihosting

S 1 hostingem můžete provozovat až 100 různých webů včetně jejich e-mailů. A pokud nestačí ani to, kdykoli přidáte další balíček.

Konec not-secured stránkám

Hosting úplně sám vystaví SSL certifikát pro vaši doménu. A postará se i o přesměrování webu na HTTPS (https://mojefirma.cz).

Terminal – nejlepší přítel profesionála

Každý hosting od Websupportu umožňuje přímý SSH přístup na server. A pro WordPress weby je dostupné také WP-CLI. Automaticky, bez instalace.

Množstevní slevy

Nakupte u nás hosting ve větším množství a dostanete slevu.

Garance vrácení peněz

Jestli s našimi službami3 nebudete spokojení, vrátíme vám peníze. Skálopevně ale věříme, že bude nadšení hned první den.

Naší nejlepší reklamou jsou spokojení klienti

5,0 z 5,0
4,6 z 5,0

Lokální hosting evropské kvality

Jedna

z největších IT infrastruktur ve střední Evropě

570k+

registrovaných domén ve střední Evropě

210k+

spokojených zákazníků ve střední Evropě

Časté otázky k hostingu

Můžu k vám přesunout svůj WordPress od jiného poskytovatele?

Otestujte si náš hosting na 14 dní
bez placení

1.

Namísto komplexnosti hledáme jednoduchost. Proto e-maily, web i databáze sdílejí jeden prostor hostingu. A je jen na vás, jak ho využijete. Limit u většiny balíčků jsme nastavili tak vysoký, aby byl pro 99 % zákazníků jako neomezený. A kdybyste přece jenom narazili na jeho strop, je možné limit navýšit až na provozní maximum.

2.

Sleva 100% platí pouze na 1 doménu typu .cz, .online, .site nebo .store objednanou současne s ročním hostingem a pouze na první rok. Sleva se uplatní automaticky v košíku při objednávce. Při zrušení hostingu zaniká nárok na doménu zdarma a doména je zpoplatněna dle aktuálního ceníku.

3.

Bohužel neplatí pro produkty s licenčními poplatky třetím stranám, jako jsou domény nebo SSL certifikáty.