Váš server pod lupou v reálném čase

Získejte detailní přehled o klíčových ukazatelích, historii a upozorněních. Zařazení vašeho serveru do systémového monitoringu by mělo být první věcí hned po spuštění.

Detailní přehled
o klíčových ukazatelích

Upozornění na e-mail
a podrobná historie

Ideální pro virtuální
a dedikované servery

ZÍSKEJTE PŘEHLED O VŠEM DŮLEŽITÉM

Aktivní monitoring serveru

Zařazení serveru do systémového monitoringu by mělo být první věcí hned po spuštění. Přehled aktuálních hodnot, historie a e-mailová upozornění vám v budoucnosti pomohou během provozu vašeho serveru.

Víc klíčových informací

Externí monitoring poskytuje informace o dostupnosti kritických služeb a sledovaných metrikách jako obsazení disků, stav RAID-u, využití operační paměti, vytížení CPU a mnohé další. Čili nejen to, jestli web nebo server běží, ale i to, co se tam právě děje.

Přístup k čerstvým datům

Data jsou sbíraná v reálném čase a odesílaná v 60sekundových intervalech. Takže můžete ihned vidět, jak se projeví změny ve vaší aplikaci či konfiguraci. Získáte tak výborného pomocníka při zjišťování, co se se serverem dělo v průběhu času a také informátora o využití systémových prostředků.

Pohled zvenčí

S ohledem na co nejmenší zkreslení sledovaných hodnot či výpadků probíhá monitoring mimo naše infrastruktury – všechny součásti jsou umístěné u jiného providera. Tím je zajištěná maximální objektivita naměřených výsledků.

Monitoring

VPS, Windows a dedikovaný server
520 Kč

měsíčně bez DPH

s DPH 629,20 Kč

Real-time

Historie

Online dashboard

E-mailová notifikace

Zatížení CPU

Obsazení disků

Využití operační paměti

Stav RAID-u

Informace o MySQL/MariaDB a další

Všechno čo čekáte + ješte více

Výhody monitoringu od nás

Profesionalna platforma Zabbix

Námi používaný Zabbix je enterprise software navržený pro real-time sbírání milionů metrik ze serverů, virtuálních strojů a síťových zařízení. Je vyvíjený jako open source a stojí za ním rozsáhlá komunita.

Ověřeno stovkami serverů

Pro každý zákaznicky dedikovaný server sledujeme stav hardwarových komponentů a dostupnost serveru. Využíváme k tomu stejný nástroj, jaký nabízíme i vám v rámci monitoringu.

Ne interní, ale externí monitorování

Z profesionálního hlediska by neměl být monitoring nainstalovaný na tom stejném serveru. V případě jeho výpadku by vás totiž nemělo co notifikovat. Navíc by data mohla být zkreslená, protože i samotný monitoring spotřebovává zdroje.

MOHLI BYSTE POTŘEBOVAT

Nejoblíbenější doplňkové služby

10 Gbps síť

Náročnější zákazníci bezesporu ocení možnost propojit svůj serverový setup 10 Gbps sítí. Jde o spolehlivé řešení pro aplikace, které spolu aktivně komunikují mezi různými servery, a nevyhnutelnost při virtualizaci.

Zálohování

Opatrnosti není nikdy dost. Proto vám nabízíme možnost zálohování dat v jiném datacentru, než ve kterém je fyzicky umístěný server. Zálohování probíhá v pravidelných intervalech po námi vyhrazených optických linkách mezi datacentry.

S radostí vám poradíme

Využijte náš individuální přístup

Jsme tu pro vás, ať už potřebujete řešení na míru, nebo si ujasnit nejasnosti. Neváhejte nás kontaktovat, společně vždycky najdeme cestu k vaší maximální spokojenosti.

(+420) 234 262 053

obchod@websupport.cz

Doporučte nejlepší hosting i ostatním

Virtuální server

Cloudové řešení pro projekty, u kterých je výkon dedikovaného serveru zbytečný.

  • Dedikovaný výkon jen pro vás
  • Nadprůměrná dostupnost
  • Široké možnosti přizpůsobení

Dedikovaný server

Potřebujete spolehlivý dedikovaný server pro svou aplikaci?

  • Špičkový hardware značky Dell
  • Proaktivní monitoring hardwaru
  • Nadstandardní redundance v ceně

Nejčastější otázky ohledně monitoringu

Co je nutné pro zprovoznění Monitoringu?

Jaké operační systémy je možné sledovat?

Metrika kterou potřebujeme sledovat chybí

Komu jsou zasílány notifikace?