Řešení pro ty nejnáročnější

Vlastní dedikovaný server je nejvýkonnějším řešením, které pro vás máme. Vyberte si jednu z již hotových konfigurací, nebo si nechte připravit řešení přímo na míru vašim potřebám.

Enterprise servery DELL
nejnovější generace

Aktivní monitoring
a garantovaný čas řešení

Zdvojená konektivita,
napájení a paměť v ceně

TYTO INOVATIVNÍ SPOLEČNOSTI DŮVĚŘUJÍ NAŠIM DEDIKOVANÝM SERVERŮM

VÝKON. BEZPEČÍ. STABILITA.

Dedikovaný server

Nesdílený dedikovaný server představuje to nejlepší řešení na současném trhu. Nejmodernější technologie zaručují maximální výkon a přímou kontrolu pro vaše projekty, nebo aplikace. Kromě toho vám dedikovaný server zaručí i vyšší dostupnost doplňkových služeb.

Spolehněte se na kvalitu značky Dell

Za tyto servery dáme naši technickou ruku do ohně! Však je sami používáme na provoz desítek tisíc služeb, takže na ně opravdu nedáme dopustit. Nabízené konfigurace se skládají ze značkových komponentů a jsou určené pro nasazení „mission critical“ aplikací. Investicí do dedikovaných serverů určitě neuděláte krok vedle. Naopak získáte nejlepší poměr ceny k výkonu v této kategorii.

Zbavte se starostí o hardware

Během doby, kdy budete server využívat, starost o hardware bereme na sebe. Díky 24/7 proaktivnímu monitoringu komponentů, náhradním dílům přímo v datacentru a smluvní podpoře od firmy Dell ihned reagujeme na jakýkoliv hardwarový problém. Pokud chcete mít jistotu, že se případné problémy začnou promptně řešit, můžeme vám nabídnout i smluvní závazek ke garantovému 4hodinovému reakčnímu času (SLA – servicelevel agreement).

Získejte prémiovou pojistku zdarma

To, co jinde dostanete za příplatek, my považujeme za standard. Proto ke každému dedikovanému serveru přidáváme extra napájení, extra konektivitu a disky v RAID 1. Ty se stanou vaší pojistkou v případě nepředvídatelných hardwarových problémů. My tak získáme dostatek času na nápravu a vy provoz aplikace bez omezení.

VYBERTE SI PODLE SVÉHO GUSTA

Zvolte si libovolnou konfiguraci

Sleva
Výrobce CPU Jádra RAM Disk Cena
Dell S1 1x Intel Xeon E-2434 4C/8T 16 GB 2x 480GB SSD 5 399 Kč  měsíčně bez DPH
s DPH 6 532,79 Kč
Objednat
Dell S2 1x Intel Xeon E-2488 8C/16T 32 GB 2x 480GB SSD 6 199 Kč  měsíčně bez DPH
s DPH 7 500,79 Kč
Objednat
Dell S3 1x AMD EPYC 9124 16C/32T 64 GB 2x 480GB SSD
2x 960GB NVMe
10 899 Kč  měsíčně bez DPH
s DPH 13 187,79 Kč
Objednat
Dell S4 1x AMD EPYC 9354P 32C/64T 128 GB 2x 480GB SSD
2x 1.92TB NVMe
11 899 Kč  měsíčně bez DPH
s DPH 14 397,79 Kč
Objednat
Dell S5 1x AMD EPYC 9454P 48C/96T 256 GB 2x 480GB SDD
2x 1.92TB NVMe
14 099 Kč  měsíčně bez DPH
s DPH 17 059,79 Kč
Objednat

9 výhod našich dedikovaných serverů

Můžete zvolit řešení na míru

Máte specifické požadavky na konfiguraci serveru, storage, sítě, nebo virtualizaci operačního systému a aplikací? Rádi vám vše sestavíme přímo na míru. Stačí nás kontaktovat.

Myslete dopředu a ušetřete

Konfiguraci nabízených serverů jsme navrhli pro splnění našeho cílu – vaší spokojenosti. Rádi vše ještě vylepšíme výhodnější cenou. Stačí si server objednat na více měsíců dopředu a ušetříte.

Získejte výkon jen pro vás

Server je jen váš a o jeho zdroje se nemusíte s nikým dělit. Jedná se o skutečný fyzický hardware, který neobsahuje žádné „ale“. Získáte neomezený root/admin přístup a vše tak máte plně ve svých rukách.

Pomůžeme vám s instalací OS

Máme bohaté zkušenosti s většinou Linuxových distribucí (Debian, Ubuntu, CentOS a další), virtualizačních platforem (VMware, ESXi, Citrix XenServer), ale také komerčních systémů jako Microsoft Windows Server, Hyper-V Server, nebo RedHat Enterprise Linux. Tyto zkušenosti rádi zúročíme i při vašem serveru.

Extra síťové připojení zdarma

Váš dedikovaný server bude připojený dvěma síťovými kartami do dvou různých switchů. Pro jistotu budete mít ještě i dva nezávislé mezinárodní poskytovatele připojení k internetu. Díky tomu problémy s konektivitou, nebo síťovými prvky neovlivní dostupnost vaší aplikace.

Extra napájecí zdroj zdarma

Problémům s nedostupností serveru předejdete také použitím dvou napájecích zdrojů. Zatím to není běžná věc, ale my ji považujeme za standard, a proto ji u nás získáte zdarma k ceně serveru. Kromě toho bude každý napájecí zdroj napojený na jinou větev elektrické energie, což ještě zvýší spolehlivost serveru.

Váš server bude ve špičkovém datovém centru

Datové centrum, ve kterém jsou servery fyzicky umístěné, je navrženo tak, aby zabezpečilo nejvyšší úroveň současných průmyslových standardů a potřebných služeb pro bezproblémový provoz. Datové centrum patří mezi nejmodernější a splňuje kritéria TIER III podle klasifikace The Uptime.

Vaše data neohrozí ani selhání disku

Váš server bude vždy vybavený dvojicí identických disků pro možnost vytvoření softwarového zrcadlení dat mezi nimi (RAID 1). Jeho stav navíc neustále moniturujeme. Díky tomu bude provoz disku ochráněný i před nečekaným selháním jednoho z disků. Samozřejmě si můžete vybrat i jiné nastavení disků. Rádi vám pomůžeme s výběrem optimální konfigurace pro vaše potřeby.

Jedno datacentrum nestačí? Máme dvě!

Reflektujeme vaše potřeby a pro náročnější a rozsáhlejší řešení můžeme servery geolokačně rozložit mezi dvě datacentra. Komunikace mezi nimi probíhá po námi vyhrazených optických linkách. I v případě doplňkové služby Zálohování jsou data umístěná v jiném datovém centru, než se nachází fyzický server.

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Nejoblíbenější doplňkové služby

10 Gbps síť

Náročnější klienti ocení možnost propojit jejich serverový setup 10 Gbps sítí. Jde o spolehlivé řešení pro aplikace, které spolu aktivně komunikují mezi různými servery, a o nezbytnost při virtualizaci. 

Individuální nacenění

Individ.
Monitoring

Prostřednictvím e-mailu vás budeme okamžitě informovat o jakýchkoliv incidentech, které souvisí s provozem vašeho serveru. Monitorujeme veškeré systémové parametry potřebné pro chod serveru, jako je odezva na konkrétních portech, místo na disku, zátěž procesoru, nebo množství volné paměti. Řešení vzniklých incidentů je však plně ve vaší režii, s výjimkou selhání hardwaru, o které se postaráme my.

520 Kč
mesačne bez DPH

s DPH 629,20 Kč

Zálohování

Opatrnosti není nikdy dost, a proto vám nabízíme možnost zálohování dat v jiném datacentru, než se nachází fyzický server. Zálohování probíhá v pravidelných intervalech po námi vyhrazených optických linkách mezi datacentry.

za 1 GB
0,01 Kč
mesačne bez DPH

s DPH 0,01 Kč

Přidejte se k těm, kteří věří síle našich serverů

S RADOSTÍ VÁM PORADÍME

Využijte náš individuální přístup

Potřebujete řešení na míru, nebo se zeptat na nejasnosti? Jsme tu pro vás. Neváhejte nás kontaktovat a určitě společně najdeme způsob, jak uspokojit vaše serverové potřeby.

(02) 20 60 80 82

obchod@websupport.cz

Nenašli jste, co jste hledali?

Virtuální server

Cloudové řešení pro projekty, kde je výkon dedikovaného serveru zbytečný.

  • Dedikovaný výkon jen pro vás
  • Nadprůměrná dostupnost
  • Mnoho možností přizpůsobení

Dedikovaný server pro Windows

Potřebujete dedikovaný server pro vaši Windows aplikaci?

  • Špičkový hardware značky Dell
  • Proaktivní monitoring hardwaru
  • Nadstandardní redundance v ceně

Nejčastější otázky na dedikované servery

Co je dedikovaný server?

Jaké jsou výhody dedikovaného serveru?

Můžu upravovat parametry dedikovaného serveru?

Nabízíte k serveru i IPv6 adresu?

Umíte poskytnout vyhrazenou linku s garantovaným přenosovým pásmem?

Co když potřebuji vyšší výkon, než samotný dedikovaný server dokáže poskytnout?

Poskytujete také operační systémy od společnosti Microsoft?

Mám fyzický přístup k pronajatému serveru?