Bezpečnost stránky
NA POČKÁNÍ
  • 100% zabezpečení datové komunikace
  • Zvýšení návštěvnosti z vyhledávání
  • Vyšší rychlost načítání stránky
DŮVĚRYHODNÉ A BEZPEČNÉ STRÁNKY

SSL CERTIFIKÁTY

SSL certifikát je základní kámen bezpečnosti webových stránek. Pokud se rozhodnete používat certifikát, zabezpečíte datovou komunikace mezi vaší stránkou a návštěvníky. Díky jednoznačné identifikaci provozovatele získáte důvěryhodný web a certifikát vám dokonce pomůže vylepšit pozice ve vyhledávání Google.
Zabezpečíte vaši komunikaci s návštěvníky
Prevence je nejlepší lék. Zajistěte výměnu informací mezi vaším webem a zákazníkem. Zabráníte tak odchytu osobních údajů, hesel nebo změně informací po cestě. S certifikáty z naší nabídky získáte nejvyšší dostupné SHA - 2256-bitové šifrování.
Přilákáte více návštěvníků z vyhledávání
Pouze 1 % stránek na světě používá SSL certifikát. Ti, kteří ho nemají, netuší, že se připravují o zákazníky. Google zobrazuje stránky s SSL výše a zvyšuje tak jejich návštěvnost z vyhledávání. Nepromarněte příležitost získat konkurenční výhodu.
Zvýšíte rychlost načítání vaší stránky
Kombinace SSL certifikátu a webu na našich serverech se rovná výrazně rychlejšímu načítání stránky. Jako jedni z prvních v Česku a na Slovensku jsme přinesli podporu nové technologie HTTP/2 pro všechny zákazníky, díky které se stránky načítají řádově rychleji.
VŠE PRO DŮVĚRYHODNÉ A BEZPEČNÉ STRÁNKY

VYBERTE SI PODLE VAŠICH POTŘEB


Let’s Encrypt
Obyčejný SSL certifikát
Wildcard SSL certifikát
šifrování komunikace
Pojištění prolomení
1 certifikát pro www také bez www
Podpora v 99 % prohlížečů
1 certifikát pro nekonečné množství subdomén
Vhodné pro
Osobní stránky, blogy, ...
Pro firemní stránky, nekomerční projekty, ...
Pro komerční stránky s několika subdoménami
Platnost
3 měsíce
1 rok
1 rok
Cena
Zdarma k hostingu
990,00 Kč / rok
2 400,00 Kč / rok
30 denní garance vrácení peněz
Ceny jsou uvedeny bez DPH.
VŠECHNO, CO ČEKÁTE A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

VÝHODY SSL CERTIFIKÁTŮ OD NÁS

Vaše informace budou v bezpečí
Všechny certifikáty obsahují nejvyšší dostupné 256-bitové šifrování, které zajistí bezpečnou výměnu citlivých informací.
Certifikát získáte super-rychle
Standardem je čekat na vystavení certifikátu několik dní. Vy ho budete mít za několik minut, maximálně hodin.
S instalací nebudete mít problém
Pokud se hosting nachází na našich serverech, rovnou vám ho nainstalujeme. Jeho vypnutí je potom otázkou jednoho kliknutí.
Opravné vystavení zdarma
Ztratili jste soukromý klíč, nastala se nějaká změna v CSR údajích nebo se obáváte kompromitace dat? Certifikát bezplatně vystavíme znovu.
V 99 % prohlížečů ťip-ťop
Návštěvníci vašeho webu používají mnoho různých prohlížečů, ale v 99 % z nich bude váš certifikát fungovat bezchybně. To 1 % jsou jen velmi staré verze.
Záruka až 27 000 000 Kč
Pokud by se někomu podařilo prolomit certifikát, vaši zákazníci budou chráněni pojistkou certifikační autority. Při běžných certifikátech do 200 000 Kč a při EV až do výše 27 000 000 Kč
Na vaše otázky odpovíme dříve, než je vůbec položíte

Nejčastější otázky ohledně SSL CERTIFIKÁTŮ

Co to vlastně SSL certifikát je?
SSL je zkratka od Secure Sockets Layer a je to technologie umožňující šifrovat informace mezi hostingem/serverem a prohlížečem návštěvníka. SSL certifikát zajistí, že žádná třetí strana nedokáže údaje číst nebo upravovat.
Jak si nainstaluji získaný certifikát?
Pokud máte hosting u nás, instalace je na 1 klik. Pokud máte hosting jinde, záleží od poskytovatele, ale se získanými klíči je instalace možná kdekoliv.
Jaký je rozdíl mezi běžným SSL certifikátem a EV?
Co se týká bezpečnosti, oba certifikáty poskytují stejnou úroveň šifrování. Rozdíl je v důvěryhodnosti, kterou EV certifikát vzbuzuje. Díky jeho důslednému procesu ověřování totožnosti přináší jako jediný zelené pole s adresou v prohlížeči. Ve výzkumech se ukázalo, že tento certifikát zvyšuje konverze a nákupy.
Jak si vybrat správný certifikát pro moji stránku??
Pokud jde o osobní stránku, doporučujeme spíše Let's Encrypt certifikát, který je zdarma pro všechny hostingy u nás. Pokud jde o firemní stránku, e-shop nebo stránku s registrací, doporučujeme standardní SSL certifikát. V případě více subdomén využijte Wildcard. Pak už je to jen o rozhodnutí, zda si chcete zvýšit důvěryhodnost a zlepšit konverze EV certifikátem.
Kdo může získat EV certifikát?
Jakákoliv existující firma, která je majitelem domény, si může požádat o vystavení EV certifikátu pro svou doménu. Bohužel, pro fyzické osoby ho zatím není možné získat.
Jak dlouho trvá vystavení certifikátu?
Ihned po přijetí platby začne registrační proces, a pokud údaje souhlasí, do pár minut máte certifikát vystaven. Při EV certifikátu je ověřovací proces náročnější, ale když údaje sedí, trvá jen pár hodin.