169 KČ NA 1. ROK A PAK 279 KČ ROČNĚ

Získejte .cz doménu k hostingu na 1 rok zdarma

Zaberte si vlastní .cz doménu a posuňte svůj .cz projekt do online světa

Více než 6000 prodaných domén měsíčně

4,6 z 5,0
97% zákaznické hodnocení

Nej doména pro výjimečné lokální záležitosti

Komu sedí .cz doména?

Každé české firmě, značce, projektu, nápadu…

Doména .cz je pochopitelně tou nejoblíbenější v českých luzích a hájích. Podtrhuje lokálnost firmy, přičemž takřka každý zákazník, který hledá ve zdejším revíru, s koncovkou .cz za názvem webu automaticky počítá.

Vlastní .cz doména je internetová adresa, na které vás zákazníci vždycky najdou. Může být domovem pro váš web, směřovat na jiné stránky, případně profil na sociálních sítích. Navíc s ní získáte nejen pěkné a důvěryhodné online sídlo, ale i sympatickou e-mailovou adresu s názvem vaší domény za zavináčem (jmeno.prijmeni@vasefirma.cz).

Vlastní .cz doména na 1. rok zdarma

Chcete svůj web rozjet hezky česky a ještě mít .cz doménu na celý rok zdarma? Vyberte si u nás ten pravý The Hosting (Start, Standard nebo Pro) a bude jenom vaše.

7 výhod nákupu .cz domény u Websupportu

Zákaznická podpora z masa a kostí

Nepovídáte si s automatem. Naši specialisti jsou absolutně živí a připravení vám pomoct 7 dní v týdnu.

Radost spravovat

S naším WebAdminem se bleskurychle skamarádíte. Zapomeňte na komplikované aplikace, ve kterých se vyznají tak akorát ajťáci.

Neomezený počet subdomén

Kromě www.mojedomena.cz můžete mít tolik subdomén, kolik chcete. Pro rozběhnutí internetového obchodu se nabízí třeba eshop.mojedomena.cz.

Garance vrácení peněz

Jestli s našimi službami1 nebudete spokojení, vrátíme vám peníze. Skálopevně ale věříme, že budete spokojení hned první den.

Ochrana domény systémem DNSSEC

Tento systém rozesmutní hackery, kteří by měli v úmyslu přesměrovat vaši doménu a vydávat se za vás. K doménám .sk a .eu je automaticky, ale jde ho zdarma nastavit i v ostatních případech.

Kredit na Google reklamu a další bonusy

Jako klient Websupportu si užijete i výhody od našich partnerů. Mimo jiné také kredit Google Ads, slevu na vzdělávací kurzy nebo šikovné online nástroje.

Množstevní slevy

Nakupte u nás víc než 30 domén a dostanete slevu.

Co o nás říkají klienti

Mnoho let pracuji na internetových projektech a učím své klienty, aby investovali do kvalitní hostingové služby. Posledních 10 let je to jednoznačně společnost Websupport, která kromě stabilních sl…

Mnoho let pracuji na internetových projektech a učím své klienty, aby investovali do kvalitní hostingové služby. Posledních 10 let je to jednoznačně společnost Websupport, která kromě stabilních služeb, kvalitní podpory, 14denní zálohy a propracovaného systému sdílení kompetencí poskytuje i lidskou nástavbu, pro mě naprosto nenahraditelnou. Kdykoliv se na ně obrátím, snaží se vyřešit situaci, jako kdyby šlo o jejich vlastní projekt. Určitě zůstanu Websupport pozitivní i nadále.

5,0 z 5,0
Igor Schwarcz

Velký dík celému Websupport týmu za skutečnou podporu, rychlé a odborné rady, nekonečnou trpělivost a slušné jednání na úrovni. U mě 10 bodů z 10. Doporučuji spolupráci.

5,0 z 5,0
Nina Kováčová

Určitě doporučuji! Jsem velmi spokojená. Kdykoliv potřebuji pomoc, reagují téměř okamžitě. Děkuji. ❤️

5,0 z 5,0
Katarína Pomšahárová
Veronika Konečná, support team Websupport
Customer Support Teamleader
Veronika

S radostí vám poradíme

Nevíte si rady s doménami?

Naši specialisté vám ochotně poradí 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Kontaktujte Veroniku nebo její kolegy přes LiveChat, e-mail nebo telefon.

Hodnocení spokojenosti 97 %

Na e-mail odpovíme do 2 hodin

Převeďte si doménu do Websupportu

Máte už doménu registrovanou jinde? Převeďte si ji k nám, postaráme se o ni jako o vlastní. Je to něco podobného jako převod telefonního čísla k jinému operátorovi.