Hosting

Co je to webhosting?

Zjednodušeně řečeno, webhosting je prostor na serveru, kde jsou uložené všechny sobory Vaší stránky potřebné pro její chod a požadovanou funkcionalitu. Poskytovatel webhostingových služeb Vám pronajímá prostor na vlastních serverech a umožňuje Vám být stále online na webu.

Je to vlastně velmi podobné běžnému pronájmu kanceláří. Ke každému hostingu je samozřejmě potřebná vlastní doména. Hodil by se Vám hosting pro online projekt? 

Jaké jsou parametry hostingu ?

Všechny parametre našich hostingů najdete přímo zde – Technická specifikace webhostingu

Je počet hostingů opravdu neomezený?

Každý The Hosting má ohraničený maximální výkon a záleží jen na Vás, mezi kolik stránek ho rozdělíte. Pokud pro některou stránku potřebujete větší výkon, dopřejte jí samostatný The Hosting. Pokud však máte nenáročné stránky, klidně jich můžete na jeden The Hosting “natlačit” hned několik desítek.

Který typ hostingu je pro mě vhodný?

Při výběru vhodného druhu webhostingu se řiďte velikostí a náročností Vaší webstránky. U většiny jednoduchých webstránek bez redakčních systémů úplně postačuje The Hosting pro 1 doménu. Pokud máte několik stránek, tak s použitím The Hostingu pro více domén se Vám sníží náklady a též se Vám výrazně zjednoduší správa domén.
Všechny hostingy z našeho portfolia najdete na našem webu – Webhosting

Jsou data na hostingu zálohovaná?

Data, e-maily i databáze každého hostingu jsou u nás zálohované po dobu 14 dní. V případě, že potřebujete zálohu, stačí nám napsat z Vašeho kontaktního e-mailu. Zálohy databází najdete také ve svém WebAdminu.

Je možné měnit parametry hostingu bez výpadku?

Parametry předplaceného hostingu u nás si můžete kdykoliv změnit. Stačí si navolit nové parametry ve WebAdminu a změna proběhne bez výpadku Vaší webstránky.
Stačí pokud budete postupovat podle tohoto návodu – Úprava parametrů (překročení kapacity)

Můžu otestovat stránku na hostingu ještě před změnou DNS?

Všechny weby je možné otestovat ještě před změnou DNS záznamů na naše. Testovat web před spuštěním můžete podle tohoto návodu – Testování webu na novém hostingu

POSKYTUJE WEBSUPPORT FREE WEBHOSTING?

WebSupport podporuje v rámci programu FreeWeb nadějné začínající webové projekty, prezentační stránky webdesignérů, programátorů, grafiků, umělců a neziskových organizací. Poskytuje jim zdarma komerční produkt The Hosting (s max. velikostí 3GB) včetně plné technické podpory. Pokud máte zájem o sponzorovaný hosting, přejděte na podstránku FreeWebu

Aktualizováno: 29 června, 2023

Byl tento článek užitečný?

Related Articles

Zákaznická podpora
24 hodin denně, 7 dní v týdnu
KONTAKTOVAT PODPORU