1. Home
  2. Vlastní webstránka
  3. Práce s obsahem stránky
  4. Přidávání prvků – widgety
  1. Home
  2. Vlastní webstránka
  3. Přidávání prvků – widgety

Přidávání prvků – widgety

Poznámka: Službu Vlastní webstránka není možné nově objednat. Současně nabízíme novou službu Website builder jehož nápovědu můžete najít zde.

Přidat nový prvek na stránku můžete velmi jednoduše, stačí kliknout na tlačítko „Přidat widget“, které naleznete v sekci „Přidat obsah“ vlevo nahoře.

Po kliknutí se zobrazí možnosti prvků, které služba nabízí. Prvky jsou roztříděné do oblastí, kde se nejvíc využívají. Oblasti jsou: obsah, rozložení, formuláře, soubory, videa a zvuky, sociální sítě, obchod a blog. Každá tato sekce má jedinečné widgety, které můžete použít téměř na každé stránce.

K samotnému přidání prvku na stránky. Systém pracuje systém Drag & Drop, proto stačí kliknout na „tečky“ vedle názvu widgetu a „potáhnout“ ho tam, kam si přejete.

Na stránku můžete přidat neomezený počet widgetů, jediný limit jsou 4 widgety vedle sebe (4 sloupce). Myslete na to, že každý widget může zpomalit načítání webu, proto když máte na stránce 30 prvků a jde web pomaleji, důvod není třeba hledat daleko – lepší je takovou stránku rozdělit na 2 podstránky a podobně.

Pro přidání externích widgetů si prohlédněte tento návod.

Aktualizováno: 11 dubna, 2024

Byl tento článek užitečný?

Related Articles

Zákaznická podpora
24 hodin denně, 7 dní v týdnu
KONTAKTOVAT PODPORU