Nastavení stránky

Poznámka: Službu Vlastní webstránka není možné nově objednat. Současně nabízíme novou službu Website builder jehož nápovědu můžete najít zde.

Do nastavení Vaší stránky se dostanete následovným způsobem:

  1. Přihlaste se do editoru
  2. Klikněte vlevo nahoře na ≡ Stránka“ a Nastavení stránky.

Viditelnost stránky

Vy rozhodujete o tom, jestli je stránka viditelná pro klienty a také kdy bude zveřejněná. Viditelnost stránky se nachází ve Status webu.

Je možné nastavit, jestli je stránka online/offline [1], stejně se nastavuje adresa webu [2], standardně je nastavený název domény, avšak poskytujeme i testovací subdoménu ve tvaru (číslo).fajnweb.cz.


Profil

Každá stránka musí mít pro správnost a důvěryhodnost nastavené správné údaje o vlastníkovi stránky, stejně tak popis stránky, základní identifikační nástroje apod.. Tuto možnost samozřejmě nabízí i Vlastní webstránka přes sekce Nastavení a Profil.

V rámci profilu je možné nastavit např. logo, název a popis stránky. Více o možnostech informuje obrázek níže.

Rozšířené informace obsahují už přímo kontaktní informace na tvůrce/správce/vlastníka stránky. Všechny informace nastavené v „Detaily kontaktu“ se automaticky promítnou i do Kontakt widgetu, čímž můžete předejít duplicitnímu vyplnění údajů.

Favicon (ikona stránky)

Pokud si chcete vyhrát s detaily stránky, favicon je určitě jedna z prospěšných funkcionalit. Přidat favicon můžete přes sekce Nastavení a ikona stránky, kde vyberete ikonu. Formát musí být .ico.

Aktualizováno: 11 dubna, 2024

Byl tento článek užitečný?

Related Articles

Zákaznická podpora
24 hodin denně, 7 dní v týdnu
KONTAKTOVAT PODPORU