1. Home
  2. Vlastní webstránka
  3. Práce s obsahem stránky
  4. Přidávání, editace a pořadí stránek
  1. Home
  2. Vlastní webstránka
  3. Přidávání, editace a pořadí stránek

Přidávání, editace a pořadí stránek

Poznámka: Službu Vlastní webstránka není možné nově objednat. Současně nabízíme novou službu Website builder jehož nápovědu můžete najít zde.

Přidávání stránek

Pro přidání nové stránky stačí když kliknete veprostřed nahoře na název aktuální stránky (např. Home) a následně na červené „+“.

Vytvoření podstránky

Můžete vytvořit 2 typy stránek – stránka a složka. Stránka jako taková je to, na co reálně klikáte a kam nahráváte obsah. Složka naopak je jen klikatelné místo, které Vám zobrazí seznam stránek v něm a odkazuje se na ně.

Příklad: mám 3 druhy bot. Složka „Boty“ obsahuje 3 stránky – dětské, dámské, pánské.

Vytvoření složky

Při vytváření složky je možné určit jen název. Naopak u stránky jsou různé možnosti úprav, například název podstránky a její umístění na webu, jestli je na nejvyšší úrovni, nebo je součástí podsložky apod.. Definitivně se stránka/složka vytvoří po kliknutí na „Hotovo“.


Editace stránek

Stránka už je vytvořená a nejste spokojený s jejím názvem. Stačí jít do nastavení stránky – v navigačním menu kliknete na „3 tečky“, kde následně vidíte různé možnosti. Hlavní z nich je „Upravit nastavení stránky“.

Po kliknutí na „Upravit nastavení stránky“ můžete vidět, jak změnit název, nastavit titulek v prohlížeči nebo skrýt stránku z navigace t.j. bude dostupná len přes konkrétní URL nebo např. když nastavíte na widgetu Po kliknutí otevřít tuto stránku.


Pořadí stránek

Pořadí stránek je nastavené tak, že nejnovější podstránky jdu na konec webu, proto existuje možnost stránky popřesouvat. Samotná změna pořadí se řeší systémem drag & drop. Stačí kliknout na tečky v levé části, chytnout a přesouvat podle potřeby.


Aktualizováno: 11 dubna, 2024

Byl tento článek užitečný?

Related Articles

Zákaznická podpora
24 hodin denně, 7 dní v týdnu
KONTAKTOVAT PODPORU