Přesměrování

Vlastní webstránka nabízí možnost Přesměrování, kterou můžete využít, když si přejete přesměrovat existující podstránku na jinou v rámci Vlastní webstránky nebo přesměrovat existující podstránku na externí.

  1. Přihlaste se do editoru.
  2. Klikněte vlevo nahoře na „≡ Stránka“ a Nastavení stránky.

Možnost Přesměrování uvidíte dole v části Rozšířené nastavení.

Následně uvidíte možnost Přidat přesměrování, kde nastavujete Z jaké adresy, Na jakou adresu a typ přesměrování (trvalé nebo dočasné).

Příklad nastavení přesměrování:

Na stránce máme umístěnou podstránku s názvem Galerie a chceme dosáhnout toho, aby byl po kliknutí na tuto podstránku návštěvník přesměrovaný na instagramový účet.

1. Musíme zjistit URL adresu podstránky Galerie, to můžeme dvěma způsoby:

  • Otevřeme si podstránku v prohlížeči a zkopírujeme adresu za /.
  • Přejdeme na Stránky a složky, u podstránky s názvem Galerie kliknete na Upravit nastavení stránky. URL adresu uvidíme v časti URL stránky. Postup je znázorněný níže.

2. Přejdeme do sekce Nastavení stránky, Rozšířené nastavení a Přesměrování.

3. Do kolonky Z napíšeme část URL za / ,tedy galerie (vašedoména.tld/ se přidá automaticky). Do kolonky Na zvolíme Přidat externí URL adresu a napíšeme kam si přejeme podstránku přesměrovat, zvolíte typ přesměrování a Uložit.

V případě, že si přejete nastavit přesměrování na jinou podstránku v rámci Vlastní webstránky, stačí v sekci Na vybrat z navrhovaných.

Aktualizováno: 14 října, 2021

Byl tento článek užitečný?

Related Articles

Zákaznická podpora
24 hodin denně, 7 dní v týdnu
KONTAKTOVAT PODPORU