Přesměrování

Poznámka: Službu Vlastní webstránka není možné nově objednat. Současně nabízíme novou službu Website builder jehož nápovědu můžete najít zde.

Vlastní webstránka nabízí možnost Přesměrování, kterou můžete využít, když si přejete přesměrovat existující podstránku na jinou v rámci Vlastní webstránky nebo přesměrovat existující podstránku na externí.

  1. Přihlaste se do editoru.
  2. Klikněte vlevo nahoře na „≡ Stránka“ a Nastavení stránky.

Možnost Přesměrování uvidíte dole v části Rozšířené nastavení.

Následně uvidíte možnost Přidat přesměrování, kde nastavujete Z jaké adresy, Na jakou adresu a typ přesměrování (trvalé nebo dočasné).

Příklad nastavení přesměrování:

Na stránce máme umístěnou podstránku s názvem Galerie a chceme dosáhnout toho, aby byl po kliknutí na tuto podstránku návštěvník přesměrovaný na instagramový účet.

1. Musíme zjistit URL adresu podstránky Galerie, to můžeme dvěma způsoby:

  • Otevřeme si podstránku v prohlížeči a zkopírujeme adresu za /.
  • Přejdeme na Stránky a složky, u podstránky s názvem Galerie kliknete na Upravit nastavení stránky. URL adresu uvidíme v časti URL stránky. Postup je znázorněný níže.

2. Přejdeme do sekce Nastavení stránky, Rozšířené nastavení a Přesměrování.

3. Do kolonky Z napíšeme část URL za / ,tedy galerie (vašedoména.tld/ se přidá automaticky). Do kolonky Na zvolíme Přidat externí URL adresu a napíšeme kam si přejeme podstránku přesměrovat, zvolíte typ přesměrování a Uložit.

V případě, že si přejete nastavit přesměrování na jinou podstránku v rámci Vlastní webstránky, stačí v sekci Na vybrat z navrhovaných.

Aktualizováno: 11 dubna, 2024

Byl tento článek užitečný?

Related Articles

Zákaznická podpora
24 hodin denně, 7 dní v týdnu
KONTAKTOVAT PODPORU