1. Home
  2. Vlastní webstránka
  3. Platební brána 2checkout
  1. Home
  2. E-shop
  3. Platební brána 2checkout

Platební brána 2checkout

Poznámka: Službu Vlastní webstránka není možné nově objednat. Současně nabízíme novou službu Website builder jehož nápovědu můžete najít zde.

Váš obchod umožňuje přijímat platby přes platební bránu 2Checkout. Jde o popřední světovou platební platformu, která umožňuje přijímat online a mobilní platby od kupujících. 2Checkout zahrnuje předem integrovanou platební bránu, obchodní účet, dodržování PCI, mezinárodní předcházení podvodům a integraci s více než 100 nákupními košíky. Pro zřízení je potřeba mít vytvořený účet u 2Checkout.

Platební bránu nastavíte, když kliknete na Obchod -> Nastavení obchodu -> Platba, kde vyberete platební bránu 2checkout.

Pro nastavení stiskněte tlačítko Přidat. Číslo uživatelského účtu a tajný klíč získáte po registraci na stránce https://www.2checkout.com/.

Při registraci zadáte kontaktní údaje a v dalším kroku vyberete typ produktu (Physical Product/ Fyzický produkt).

Po následném přihlášení se na stránce 2Checkout, Číslo uživatelského účtu jako i Tajný klíč najdete po kliknutí nalevo na Integrations.

Tyto údaje zadejte v Editoru v nastaveních platební metody. 

Před úspěšným ukončením nastavení je potřeba v systému 2Checkout a části Integrations vykonat změnu Redirect URL. Potvrzením Enable return after sale Vám systém umožní vložit vlastní URL.

Do Approved URL vložte následující link:

https://checkout.staging.fajnweb.sk/ecommerce/payment/complete

a zvolte Return method Header Redirect

Klikněte na Update. Hotovo, Vaše 2 Checkout je nastavené.

Aktualizováno: 11 dubna, 2024

Byl tento článek užitečný?

Related Articles

Zákaznická podpora
24 hodin denně, 7 dní v týdnu
KONTAKTOVAT PODPORU