1. Home
  2. Vlastní webstránka
  3. Import produktů z CSV
  1. Home
  2. E-shop
  3. Import produktů z CSV

Import produktů z CSV

Poznámka: Službu Vlastní webstránka není možné nově objednat. Současně nabízíme novou službu Website builder jehož nápovědu můžete najít zde.

Import produktů můžete vykonat přes Obchod -> import produktů. Nahrávaný soubor musí být .csv soubor. Můžete si vytvořit například svoji vlastní tabulku s produkty, stažením našeho vzorového souboru a odstranit z něho všechno kromě prvního řádku, který obsahuje hlavičky sloupců. Soubor obsahuje některé příklady produktů, na které se můžete podívat a pochopit, jak uspořádat tabulku. Ujistěte se, že je odstraníte před importem souboru, jinak příklady produktů budou přidané do Vašeho obchodu.

První řádek v tabulce by měl být použitý pro hlavičky sloupců; tyto musí být ve správném pořadí a musí být obsažené všechny sloupce.

Každý produkt, který chcete importovat, musí obsahovat tzv. „identifikátor“, který pro nás bude sloužit na jeho odlišování od jiných produktů. Tím, že zůstane stejný mezi dvěma importy, můžete importovat stejný produkt několikrát, a my budeme vědět že máme tento produkt aktualizovat a nezacházet s ním jako s novým produktem. Identifikátor může mít jakýkoliv název, avšak nemůžete použít stejný identifikátor pro různé produkty.

Aktualizováno: 11 dubna, 2024

Byl tento článek užitečný?

Related Articles

Zákaznická podpora
24 hodin denně, 7 dní v týdnu
KONTAKTOVAT PODPORU