60-denní Free trial

Pro službu Business Mail nabízíme 60-denní Free trial (zkušební dobu), abyste si mohli vyzkoušet tento produkt a rozhodnout se, zda Vám přinese to, co očekáváte.

Co Vás čeká?

Můžete si vyzkoušet nejvyšší licenci – Business Mail Premium. Licence obsahuje:

  • plnohodnotnou e-mailovou službu
  • webové rozhraní pro emaily a mobilní chatovací aplikaci
  • kalendáře a jejich sdílení s kolegy
  • interaktivní plánování schůzek
  • videokonference
  • online chatovací aplikaci
  • online úpravu a spolupráce na dokumentech

Jak dlouho bude služba zdarma?

Na testování máte 60 kalendářních dnů ode dne, kdy jste obdrželi tento email. Službu jednoduše najdete ve WebAdminu připojenou ke svojí doméně spolu s datem platnosti.

Po dobu bezplatného období

Všechny další licence, které si po dobu tohoto období objednáte přes WebAdmin budou součástí bezplatné zkušební verze a nebudete za ně platit. Stejně pokud si změníte licenci na nižší verzi (Basic nebo Advanced), změnu nebudeme účtovat.

Co dále po 60 dnech?

14 dní před uplynutím bezplatného období Vám automaticky přijde výzva k platbě za všechny licence, které jste si vytvořili pod Vaším účtem (aktuální stav licencí v den vygenerování výzvy). Pokud se Vám služba Business Mail zalíbí, výzvu uhraďte a služba bude aktivní na následující fakturační období.

V případě, že nebudete chtít pokračovat, po 60 dnech se spustí standardní deaktivační proces. Pokud si to později rozmyslíte, navštivte náš web.

Vaše zpětná vazba nám pomůže

Jakékoliv postřehy k Business Mailu nám můžete napsat prostřednictvím tohoto dotazníku. Budeme rádi, pokud nám dáte vědět, co se Vám na službě líbí a určitě se podělte o to, v čem ještě máme nedostatky.

Aktualizováno: 22 června, 2023

Byl tento článek užitečný?

Related Articles

Zákaznická podpora
24 hodin denně, 7 dní v týdnu
KONTAKTOVAT PODPORU