1. Home
  2. EasySEO
  3. Nejčastější otázky o easySEO

Nejčastější otázky o easySEO

Co je easySEO?

EasySEO je SEO nástroj, který krok za krokem provede optimalizací webstránky pro vyhledávače a online marketingem. EasySEO vám pomáhá pochopit optimalizaci pro vyhledávače tím, že vám vytvoří pro vás přizpůsobený plán činností obsahující malé kroky, lehké úkoly, které pomohou webstránce. Používá týdenní výsledky, a tím pomůže pochopit SEO a zvýšit úspešnost webstránky.

Můžu mít doménu nebo hosting u jiného poskytovatele?

 Funkčnost nástroje easySEO není vůbec závislá od poskytovatele hostingu nebo registrátora domény. Zásadní otázka však zní: „Proč nemít všechno pěkně pod jednou střechou u nás?“ 

 Proč optimalizovat stránku pro vyhledávače?

Bez takové optimalizace přicházíte o potenciální zákazníky, kteří hledají vám podobné dodavatele, ale nenajdou vás. Optimalizace webu je neustály proces, ale díky easySEO se v něm neztratíte. Vždy budete vědět, co ještě zůstává, co se podařilo a jaké jsou výsledky.

 Jak zjistím, jestli je mojí stránku potřeba optimalizovat?

Každou stránku je třeba optimalizovat a ta vaše není výjimkou. Klidně využijte naši bezplatnou analýzu a získejte tak přehled o aktuálním stavu. Když ho budete chtít zlepšit, začněte používat easySEO.

 Pro koho je easySEO určené a pro koho ne?

Nástroj easySEO je vhodný pomocník pro všechny malé a střední podnikatele, jejichž projekt je na začátku svého online života. Zkrátka potřebuje nastavit základy, ale ještě nenarostl tak moc, aby potřeboval SEO specialistu nebo agenturu.

 Musím být expert na SEO nebo programátor, abych easySEO uměl používat?

Vůbec ne! EasySEO vám postupně poskytuje všechny vědomosti, které potřebujete na to, abyste optimalizovali vaši webstránku.

 Jak dlouho trvá optimalizování mojí stránky s easySEO?

Projít jednotlivými úlohami můžete tak rychle, jak jen budete chtít. U každé úlohy vidíte, kolik času vám pravděpodobně zabere, abyste si mohli optimálně alokovat váš čas. Můžete postupovat vašim vlastním tempem. Strategie je navržená speciálně pro vaši stránku a dá se kdykoliv implementovat v čase, který vyhovuje vám.

Aktualizováno: 24 června, 2021

Byl tento článek užitečný?

Related Articles

Zákaznická podpora
24 hodin denně, 7 dní v týdnu
KONTAKTOVAT PODPORU