1. Home
  2. Domény a DNS
  3. DNS záznamy
  4. Historie změn DNS záznamů

Historie změn DNS záznamů

Podle toho, jakou verzi hostingu využíváte, jsou dostupná 2 rozhraní. Tento návod standardně pokrývá novější verzi jako první. Stále můžete najít předchozí verzi níže.

Nový hosting

V případě, že jste vykonávali nějaké změny v nastavení DNS, všechny změny jsou automaticky uložené v historii změn. Pro zobrazení a případné obnovení původních DNS záznamů se přihlaste do Webadminu.


  1. V sekci Služby přejdete do Administrace domény
  2. V levém menu přejděte do záložky DNS a konkrétně Přehled změn. Pokud ještě žádné změny nebyly vykonané, záznam bude prázdný.
  3. Pokud byly vykonané nějaké změny v DNS nastavení, je možné zobrazit detaily nastavení před danou změnou vybráním možnosti Zobrazit.
  4.  Pokud chcete vrátit původní nastavení DNS záznamů do stavu před vykonanou změnou, je nutné vybrat možnost Obnovit.

Starý hosting

V případě, že jste vykonávali nějaké změny v nastaveních DNS, všechny změny jsou automaticky uložené v historii změn. Pro zobrazení a případné obnovení původních nastavení DNS záznamů se přihlaste do WebAdminu.


1. V sekci Služby přejděte do Administrace domény
2. V levém menu přejděte do záložky DNS a konkrétně do Historie změn. Pokud nebyly ještě vykonané žádné změny, záznam bude prázdný
3. Pokud byly vykonané změny v DNS nastaveních, je možné zobrazit detaily nastavení před danou změnou vybráním možnosti Zobrazit detail
4. Pokud chcete vrátit původní nastavení DNS záznamů do stavu před vykonanou změnou, je potřebné vybrat možnost Vrátit se do stavu před změnou

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je historie-zmen-dns-800x350.png.
Aktualizováno: 6 prosince, 2022

Byl tento článek užitečný?

Related Articles

Zákaznická podpora
24 hodin denně, 7 dní v týdnu
KONTAKTOVAT PODPORU