Řešení pro ty
nejnáročnější

enterprise servery DELL nejnovější generace
aktivní monitoring a garantovaný čas řešení
zdvojená konektivita, napájení i paměť v ceně
Přejít na výběr
Výkon. Bezpečnost. Stabilita.

Dedikovaný Windows server

Server s operačním systémem Microsoft Windows Server je určen zejména pro účetní systémy Pohoda, Abra, všechny vaše .NET aplikace a mnohé další. Jako Microsoft SPLA partner vám v rámci pronájmu zajišťujeme základní instalaci operačního systému Windows a potřebné licenční krytí po celou dobu pronájmu dedikovaného serveru. Stačí si jen vybrat konfiguraci, která vám vyhovuje, a o vše ostatní se postaráme.
Spolehněte se na kvalitu značky DELL
Za tyto servery dáme ruku do ohně! Vždyť my sami je používáme na provoz desítek tisíc služeb. Nabízené konfigurace jsou složeny ze značkových komponent a jsou určené pro nasazení mission critical aplikací. Investujte moudře a získáte nejlepší poměr cena : výkon v této kategorii.
Zbavte se starostí o hardware
Po celou dobu používání je veškerá péče o hardware na našich bedrech. Díky 24/7 proaktivnímu monitoringu komponent, náhradním dílům přímo v datacentru a smluvní podpoře od firmy Dell dokážeme promptně reagovat na jakýkoliv HW problém. Dokonce jsme schopni se smluvně zavázat k zaručenému reakčnímu času 4 hodiny (SLA - servicelevel agreement).
Získejte prémiové pojištění zdarma
To, co jinde dostanete jen za příplatek, my považujeme za standard. Proto ke každému dedikovanému serveru přidáváme extra napájení, extra konektivitu a disky v RAID 1. Ty budou vaší pojistkou v případě nepředvídaných hardwarových problémů. My tak získáme dostatek času na nápravu a vy provoz aplikace bez omezení.

vyberte si jednu z konfigurácí

S1
Ideální pro použití jako Active Directory server, VPN server nebo jako základ webového serveru
1x Intel Xeon E3-1220 4C / 4T
16 GB RAM
(max. 64GB)
2x 1TB 7.2K RPM SATA
2 × síťové připojení
2 × zdroj elektrické energie
nejoblíbenější
S2
Vhodný jako webový server, RDS server (vzdálený přístup) - například pro účetnictví
1x Intel Xeon E3-1270 4C / 8T
16 GB RAM
(max. 64GB)
2x 1TB 7.2K RPM SATA
2 × síťové připojení
2 × zdroj elektrické energie
S3
MS SQL server, hypervizor (Hyper-V), náročný web či e-shop, mail server (Exchange)
1x Intel Xeon E5-2620 6C / 12T
(možnost přidat další CPU)
32 GB RAM
(max. 768 GB)
2x 200GB SSD (pro OS a aplikace)
+
2x 2TB 7.2K RPM SATA (pro data)
2 × síťové připojení
2 × zdroj elektrické energie
S4
Konvertování multimédií, extra náročné webové aplikace, virtualizace
1x Intel Xeon E5-2630 8C / 16T
(možnost přidat další CPU)
32 GB RAM
(max. 768 GB)
2x 200GB SSD (pro OS a aplikace)
+
2x 2TB 7.2K RPM SATA (pro data)
2 × síťové připojení
2 × zdroj elektrické energie
Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Výhody dedikovaných serverů od nás
V případě zájmu o individuální konfiguraci serveru kontaktujte Obchodní oddělení - obchod@websupport.cz.
Vše, co čekáte, a ještě něco navíc

Výhody dedikovaných serverů od nás

Řešení na míru nebude problém
Pokud máte specifické požadavky na konfiguraci serveru, storage, sítě nebo virtualizace, operačního systému a aplikací, rádi vám vyhovíme. Stačí nás kontaktovat.
Myslete dopředu a ušetříte
Konfiguraci nabízených serverů jsme navrhli pro splnění našeho cíle - tím je vaše spokojenost. Pokud ji umíme ještě vylepšit příznivou cenou, proč ne. Stačí si server objednat na více měsíců předem a ušetříte.
Výkon pouze a jen pro vás
Server je jen váš a o jeho zdroje se nemusíte s nikým dělit. Jde o skutečný fyzický hardware, který neobsahuje žádné "ale". Máte neomezený root/admin přístup, takže je plně ve vaší moci.
Pomůžeme s instalací operačního systému.
Máme bohaté zkušenosti s většinou Linuxových distribucí (Debian, Ubuntu, CentOS, atd.), Virtualizačních platforem (VMware ESXi, Citrix XenServer), ale i komerčních systémů jako Microsoft Windows Server, Hyper-V Server nebo RedHat Enterprise Linux. Rádi je zúročíme i u vašeho serveru.
Extra síťové připojení zdarma
Váš dedikovaný server bude v datovém centru připojen dvěma síťovými kartami do dvou různých switchů. Pro jistotu budete mít ještě i dva nezávislé mezinárodní poskytovatele připojení k internetu. Díky tomu problémy s konektivitou nebo síťovými prvky neovlivní dostupnost vaší aplikace.
Extra zdroj napájení zdarma
Problémem s dostupností serveru předejdete také použitím dvou napájecích zdrojů. I když to není běžné, podle nás by to měl být standard, a proto to u nás máte v ceně serveru. Kromě toho každý ze zdrojů bude napájen z jiné větve elektrické energie, což ještě zvýší spolehlivost řešení.
Váš server bude ve špičkovém datacentru
Datové centrum, ve kterém jsou servery fyzicky umístěny, je navrženo tak, aby zajistilo nejvyšší úroveň současných průmyslových standardů a potřebných služeb pro bezproblémový provoz. Jde o jedno z nejmodernějších datových center na Slovensku a podle klasifikace The Uptime institute splňuje kritéria TIER III.
Vaše data neohrozí ani selhání disku
Váš server bude vždy vybaven párem identických disků pro možnost vytvoření softwarového zrcadlení dat mezi nimi (RAID 1), navíc jeho stav dokážeme monitorovat. Takto bude provoz vaší aplikace ochráněna i před nepředpokládaným selháním disku. Samozřejmostí je možnost vybrat si jiné nastavení disků. S výběrem optimální konfigurace pro vaše potřeby vám rádi pomůžeme.
Jedno datacentrum je málo? Máme dvě!
Reflektujeme vaše potřeby a pro náročnější a rozsáhlejší řešení umíme servery i geolokace rozložit mezi dvě datové centra v Bratislavě. Komunikace mezi nimi probíhá po našich vyhrazených optický linkách. Také v případě doplňkové služby Zálohování jsou data umístěna v jiném datacentru jako fyzický server.
Mohli byste také potřebovat

Nejoblíbenější doplňkové služby

10 Gbps síť
Individuální cena
Náročnější klienti jistě ocení možnost propojit jejich serverový setup 10 Gbps sítí. Jde o spolehlivé řešení pro aplikace, které spolu aktivně komunikují mezi různými servery, a nutnost při virtualizaci.
Monitoring
520,00 Kč / měsíc
Prostřednictvím e-mailu vás budeme neprodleně informovat o incidentech souvisejících s provozem vašeho serveru. Monitorujeme všechny systémové parametry potřebné pro chod serveru, jako jsou odezva na konkrétních portech, diskový prostor, zátěž procesoru nebo množství volné paměti. Řešení vzniklých incidentů je však plně ve vaší režii, s výjimkou selhání hardwaru, o které se postaráme my.
Zálohování
10,00 Kč / GB / měsíc
Opatrnosti není nikdy dost, a proto vám nabízíme možnost zálohování dat v jiném datacentru umístěném na fyzickém serveru. Zálohování probíhá v pravidelných intervalech po vyhrazených optických linkách mezi datacentry.
HYPER-V SERVER
Využijte výkon vašeho dedikovaného serveru naplno pomocí Microsoft Hyper-V Server. Jde o hypervizor nezatížený licenčními poplatky, který vám umožní provoz více Windows Server instalací na jednom serveru. Dokážeme vám ho dodat rovnou předinstalovaný na dedikovaném serveru a následně také pomoci s instalací a licenčním pokrytím virtuálních Windows serverů na něm.

Nejoblíbenější Microsoft produkty

Windows Server 2012 R2 Standard
540,00 Kč / měsíc
Licence pro 1 instalaci operačního systému od společnosti Microsoft
RDP CAL
165,00 Kč / měsíc
Licenci pro přístup ke vzdálené ploše Windows Server 2012 R2.
SQL Server 2014 Standard Edition
515,00 Kč / měsíc
Licenci pro provoz SQL serveru na Windows Server 2012 R2
V případě zájmu o jiný serverový Microsoft produkt nás neváhejte kontaktovat obchod@websupport.cz
NAŠE NEJLEPŠÍ REKLAMA

Spokojení klienti

V našich začátcích a raketovém růstu jsme měli neustálé problémy se servery a jejich výpadky. Postupně jsme se dostali k Websupportu, kde nám pomohli najít to správné řešení.
Gábor Boros
Jsou tady pro nás, když je potřebujeme. Ochotní řešit nestandardní požadavky a pomáhat nám přizpůsobovat se našim klientům. Rádi bychom měli více takových partnerů.
Ing. Rudolf Adam
Se společností Websupport spolupracujeme už více než 10 let. Jsem velmi spokojený se vstřícností a kvalitou týmu, který pro nás zabezpečuje provoz serverů. Můžu pouze doporučit.
Miroslav Šmida
Se servery od WebSupportu máme velmi dobré zkušenosti a jsme s nimi spokojeni. Jsou kvalitní, rychlé a spolehlivé. Máme vykonnější a dokonce levnější hardware, než od konkurence.
Peter Morávek
Využijte náš individuální přístup
Ať už potřebujete řešení na míru, nebo jen ujistit ohledně nejasností, jsme tu pro vás. Neváhejte nás kontaktovat a společně určitě najdeme způsob, jak uspokojit vaše potřeby.
Michal Púčik
Key Account Manager
Na vaše otázky odpovídáme dříve, než je položíte.

Nejčastější otázky ohledně dedikovaných serverů

Co je to dedikovaný server?
Dedikovaný server (nebo také bare-metal) je samostatný fyzický server, který je celý vyhrazen (dedikovaný) pro vás. Vy tedy rozhodujete, co se na něj nainstaluje (jaký software, jaké aplikace a nastavení), jak rozdělíte jeho systémové zdroje a o jeho výkon se nedělíte s nikým jiným. Zjistěte více...
Jaké jsou výhody dedikovaného serveru?
Dedikovaný server vám poskytne vyšší výkon než virtuální server a také vyšší dostupnost poskytovaných služeb a bezpečnost. Výhodou pronájmu je i fakt, že péče o fyzické komponenty (hardware) a jejich servis je na nás.
Můžu upravovat parametry dedikovaného serveru?
Ano, je to možné. Servery jsou skládány z enterprise komponent, které se dají doplňovat jako pevné disky (HDD), SDD, operační paměť nebo další CPU. Pokud váš projekt předpokládá výraznou změnu konfigurace serveru, rádi vám poradíme s počátečním setupem hardwaru a jeho možnostech vertikálního škálování.
Nabízíte k serveru také IPv6 adresu?
Momentálně ne.
Dokážete poskytnout vyhrazenou linku s garantovaným přenosovým pásmem?
Naše počáteční síťová konfigurace postačuje pro většinu řešení. V případě speciálních požadavků na rychlost i objem dat nás kontaktujte.
Co když potřebuji vyšší výkon, než dokáže poskytnout samostatný dedikovaný server?
Parametry jednoho serveru je možné individuálně nakonfigurovat do extrémních hodnot. V případě potřeby existuje možnost kombinovat několik dedikovaných serverů, resp. služby, která poskytuje horizontální škálování do jednoho celistvého řešení. Stačí nás kontaktovat na obchod@websupport.cz
Poskytujete také operační systémy společnosti Microsoft?
Máme bohaté zkušenosti s většinou Linuxových distribucí (Debian, Ubuntu, CentOS, atd.), Virtualizačních platforem (VMware ESXi, Citrix XenServer), rádi je zúročíme i u vašeho serveru. více informací na podstránce dedikovaných serverů.

nenašli jste, co jste hledali?

virtuální server
Cloudové řešení, pro projekty, kde je výkon dedikovaného serveru zbytečný

Výkon pouze pro vás

Nadprůměrná dostupnost

Velké možnosti přizpůsobení

Zjistit více info
Dedikovaný server pro Windows
Potřebujete samostatný server pro vaši Windows aplikaci?

špičkový hardware značky Dell

proaktivní monitoring hardwaru

nadstandardní redundance v ceně

Zjistit více info
truban.support
Slovenský bestseller

Chcete lépe poznat náš příběh?