Dedikovaný server

Nesdílený, dedikovaný server představuje to nejlepší řešení, jaké současný trh nabízí. Nejmodernější technologie zaručují maximální výkon a přímou kontrolu pro vaše projekty či aplikace. Kromě toho vám dedikovaný server zaručí i vyšší dostupnost doplňkových služeb. Obyčejně slouží například pro běh většího množství webů, vlastních aplikací, účetnictví, či emailové služby a e-commerce řešení.


Ve WebSupportu používáme Enterprise servery značky Dell PowerEdge, které kromě klientských serverů používáme na provoz vlastních desítek tisíc služeb. O tento hardware nemusíte mít starosti – všechny komponenty aktivně monitorují naši administrátoři 24/7. Pro více informací si prohlédněte technické detaily našich serverů ».

Díky proaktivnímu monitoringu komponentů, náhradních dílů přímo v datacentru a smluvní podpoře od firmy Dell umíme rychle reagovat na jakýkoliv hardwarový problém. Dokonce se můžeme smluvně zavázat ke garantovanému reakčnímu času 4 hodiny (SLA – service level agreement). Duplicitní napájení a konektivita, či zrcadlené disky pomáhají problémům předcházet.

Všechny naše a klientské servery jsou umístěné ve špičkovém datovém centru v Praze, které podle klasifikace The Uptime Institute splňuje kritéria TIER III. Nejvyšší úroveň současných průmyslových standardů a potřebných služeb je pro bezproblémový provoz těch nejkvalitnějších služeb nezbytností. Zálohy jsou umístěné v jiném datacentru. Komunikace mezi těmito datacentry probíhá po pro nás vyhrazených optických linkách.

Ať už potřebujete řešení na míru nebo ujistit se ohledně nejasností, jsme tu pro vás. Při rozhodovaní a výběru té správné konfigurace vám rádi pomůžeme na obchod@websupport.cz

Aktualizováno: 12 října, 2021

Byl tento článek užitečný?

Related Articles

Zákaznická podpora
24 hodin denně, 7 dní v týdnu
KONTAKTOVAT PODPORU