Senior Windows Administrator

Do pražského týmu hledáme někoho se zkušenostmi na pozici Senior Windows Administrator. Pojď s námi spravovat tisícovky webů, stovky serverů a starat se o to, aby měli naši zákazníci vždy přístup k těm nejnovějším technologiím od Microsoftu!

Senior Windows Administrator

Více než 25 let se se věnujeme webhostingu a máme tak bohaté zkušenosti i ambice být ve svém oboru nejlepší. Jsme součástí mezinárodní skupiny Loopia Group s vedením ve Skandinávii. Sídlíme v Praze na Florenci v moderní a příjemné kanceláři, kde si udržujeme přátelské pracovní prostředí.

Praha

Lokalita

Admin team

Oddělení

HPP, plný nebo poloviční úvazek

Typ pracovního poměru

Pracovní nabídka

Chceš se učit nové věci a pracovat se zajímavými lidmi v příjemném prostředí v centru Prahy, případně v sesterské společnosti Websupport v Bratislavě?
Na pozici Senior Windows Administrator hledáme někoho se zkušenostmi a vynikajícími znalostmi v oblastech Powershell, MSSQL, IIS a Azure & M365. U nás budeš mít možnost pracovat s různými technologiemi, hardware i řídit infrastrukturu.

Náplní tvé práce bude:

Očekáváme od tebe:

Výhodou jsou znalosti:

Nabízíme:

Jdu do toho!

Jestli se k nám chceš přidat, pošli svůj životopis nebo cokoliv, co tě dokonale prodá. My se ti do 7 dní ozveme, případně pošleme zkušební zadání a dohodneme se na detailech zpracování. Pokud to s přehledem zvládneš, pozveme tě na 1. kolo pohovoru, abychom se lépe poznali. A když si všechno sedne, bude následovat 2. kolo, během kterého od nás dostaneš pracovní nabídku. A jsi náš člověk!

Martin Hartl
Windows Admin Teamleader
Martin Hartl
Blanka Dvořáková
HR a Office asistentka
Blanka Dvořáková
Zde vložte soubory
Max. file size: 128 MB.
    Přilož své CV, ne fotky z dovolené 🙂

    Nejsi to ty, ale znáš někoho, komu by se tato práce líbila?