Key Account Manager pro český trh

Využij této skvělé příležitosti a staň se součástí našeho B2B teamu. Jako Key Account Manager pro český trh budeš řídit a organizovat obchodní aktivity společnosti v oblasti prodeje serverových řešení.

Key Account Manager pro český trh

Více než 25 let se se věnujeme webhostingu a máme tak bohaté zkušenosti i ambice být ve svém oboru nejlepší. Jsme součástí mezinárodní skupiny Loopia Group s vedením ve Skandinávii. Sídlíme v Praze na Florenci v moderní a příjemné kanceláři, kde si udržujeme přátelské pracovní prostředí.

Praha

Lokalita

HPP, plný nebo poloviční úvazek

Typ pracovního poměru

Pracovní nabídka

Jsme jedním z největších poskytovatelů hostingových a serverových služeb v Evropě. Využij této skvělé příležitosti a staň se součástí našeho B2B teamu.
Jako Key Account Manager pro český trh budeš řídit a organizovat obchodní aktivity společnosti v oblasti prodeje serverových řešení. Především pak budeš pečovat o stávající zákazníky a aktivně vyhledávat nové akvizice. Zároveň dostaneš příležitost vytvářet a realizovat obchodní strategii společnosti v oblasti serverových řešení.

Náplní tvé práce bude:

Očekáváme od tebe:

Nabízíme:

Jdu do toho!

Jestli se k nám chceš přidat, pošli svůj životopis nebo cokoliv, co tě dokonale prodá. My se ti do 7 dní ozveme, případně pošleme zkušební zadání a dohodneme se na detailech zpracování. Pokud to s přehledem zvládneš, pozveme tě na 1. kolo pohovoru, abychom se lépe poznali. A když si všechno sedne, bude následovat 2. kolo, během kterého od nás dostaneš pracovní nabídku. A jsi náš člověk!

Martin Hartl
Windows Admin Teamleader
Martin Hartl
Blanka Dvořáková
HR a Office asistentka
Blanka Dvořáková
Zde vložte soubory
Max. file size: 128 MB.
    Přilož své CV, ne fotky z dovolené 🙂

    Nejsi to ty, ale znáš někoho, komu by se tato práce líbila?