DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

         
RÁDI SE POSTARÁME O VAŠE SERVERY

Doplňkové služby

Aby servery spolehlivě fungovaly, musíte se o ně dobře starat. My se o servery s láskou staráme už déle než 10 let. Rádi se za vás ujmeme instalace, konfigurace i monitoringu serveru. Váš server bude v těch nejlepších rukou.

         

SERVER MANAGER

Pro výrazně jednodušší správu serverů jsme vyvinuli vlastní webové rozhraní, Server manager. Můžete je získat za výhodnou cenu ke každému serveru z naší nabídky.

Server manager správa servera
Jednoduchá správa serverů
Pro správu virtuálních a dedikovaných serverů už nemusíte být odborník. Díky Server manageru ušetříte starosti i náklady s provozem.
Vlastní hosting za pár sekund
Vytvořte si na svém serveru hosting a nastavte si ho přesně tak, jak potřebujete. Všechno máte pod kontrolou okamžitě a bez zbytečného vyřizování.
Správa domén je hračkou
Na jednom serveru vám může současně běžet neomezené množství domén. Bez obav - jejich správa je přehledná a intuitivní
140 KčMěsíc
Objednat Server manager

Správa systémů

Dohled a správa serverů týmem našich zkušených administrátorů.

Sprava systemov
Nepotřebujete vlastních 24x7 administrátory
Výpadky serverů přinášejí vaší firmě problémy a rizika. Každý nemá k dispozici zdroje pro nepřetržitý dohled a zásahy na své infrastruktuře. Zde může pomoci náš tým zkušených administrátorů. Umíme spravovat naše pronajaté servery, VPS i vaše vlastní servery.
Odezva na incidenty
Nad spravovanými systémy držíme nepřetržitý dohled. Standartně monitorujeme všechny potřebné systémové parametry. Umíme monitorovat také konkrétní aplikace, porty nebo IP adresy. Po zjištění problému zasáhnou velmi rychle naši experti a problém co nejrychleji odstraní.
Proaktivní správa
Správa systémů obsahuje práce potřebné na udržování stabilního chodu vašeho serveru v rozsahu do dvou hodin měsíčně. Práce zahrnují odezvu a pomoc při incidentech a výpadcích. V rámci správy provádíme i údržbu a upgrade softwarových komponent souvisejících se stablním a bezpečným chodem vašich aplikací. V rámci dodatečných instalačních prací vám dokážeme za příplatek pomoci s laděním výkonu aplikací, instalovat dodatečné komponenty, navrhovat a zrealizovat konkrétní programové infrastruktury nebo nastavení.
Rozdělení zodpovědností
Vlastní správa WebSupport správa
Vaše PHP či jiná aplikace Zákazník Zákazník
Monitoring Zákazník nebo WebSupport pro monitoring WebSupport admin tým
Ladění výkonu Zákazník WebSupport tým ve spolupráci se zákazníkem
SW infrastruktura jako webový server a DB Zákazník WebSupport tým ve spolupráci se zákazníkem
Operační systém Zákazník WebSupport tým ve spolupráci se zákazníkem
Virtualizační vrstva WebSupport admin tým WebSupport admin tým
Hardware WebSupport admin tým WebSupport admin tým
Síť a připojení k internetu WebSupport admin tým WebSupport admin tým
3200 KčMěsíc
Objednat Správu systémů

Instalace

Sprava systemov

Pokud potřebujete na fyzický server nainstalovat OS a programovou infrastrukturu jako www server a databázi, rádu pomůžeme. I u VPS umíme na automaticky předinstalovaný image doinstalovat různé dodatečné komponenty.

Instalační a správcovské práce se účtují podle skutečně odpracovaného času hodinovou sazbou 1 700 Kč/hodinu bez DPH. Za příplatek 50% dokážeme pomoci i mimo běžné pracovní doby.

1300 Kč/ Hodina
Objednat Instalaci

Monitoring

Sprava systemov

Fyzickým serverům nebo VPS, které si sami spravujete, umíme dodat službu monitoringu. Prostřednictvím e-mailu vás dokážeme okamžitě informovat o incidentech souvisejících s provozem vašeho serveru. Standartně monitorujeme všechny systémové parametry potřebné pro chod serveru - odezvu na konkrétních portech, diskový prostor, zátěž procesoru nebo množství volné paměti. Za jednorázový poplatek vám můžeme dohled přizpůsobit na míru pro sledování konkrétní aplikace, webové stránky, portů nebo IP adres.

140 KčMěsíc
Objednat Monitoring

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI